Książka

Informacja

Książka w sierpniu 2020 roku zostanie wydrukowana w nowej wersji 3 w 1. Poprzedni zestaw 3 podręczników jest dostępny w księgarniach do wyczerpania zapasów.

Łukasz Suchowierski

Książka ,,szachy dla dzieci” jest kierowana do uczniów rozpoczynających przygodę z szachami. Materiał tematyczny zawarty w książce zapełnia 2-3 lata nauki (w zależności od tempa pracy).

Wcześniejsza wersja książek składała się z 3 części tytułu ,,SZACHY – uniwersalny podręcznik z ćwiczeniami”, które, tak jak nowa formuła, najlepiej sprawdza się w grupach klasowych.

Nauczyciele wykorzystujący niniejsze książki do procesu edukacyjnego, mogą liczyć na wsparcie w procesie dydaktycznym. Bezpłatnie udostępniamy materiały na zajęcia szachowe oraz dpowiedzi do zadań z książek.

W nowej wersji znajdziesz między innymi kolorowanki inspirowane dziećmi.

CENNIK KSIĄŻEK:

Detal – 75 zł. Wysyłka na nasz koszt.

Hurt (paczki po 10 książek) – 500 zł. Wysyłka na nasz koszt.

PROMOCJE (kontakt bezpośredni, tajemnica handlowa):

Zniżki dla szkół zamawiających hurtowo.

Zniżki dla nauczycieli i instruktorów zamawiających hurtowo.

Zniżki dla hurtowni, sklepów i księgarni zamawiających hurtowo.

Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.