książka

SZACHY

UNIWERSALNY PODRĘCZNIK Z ĆWICZENIAMI

(możesz zapoznać się z całymi książkami klikając ,,prawidłowe odpowiedzi” zawarte poniżej)

           Książki z serii ,,SZACHY – uniwersalny podręcznik z ćwiczeniami” są stworzone dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się gry w szachy i rozwinąć wiele przydatnych w życiu umiejętności tj. logiczne myślenie, koncentracja uwagi czy łączenie teorii z praktyką.

          Budowa wszystkich części jest oparta na prostym schemacie, czyli krótkim wprowadzeniu do tematu i wielu ćwiczeniach praktycznych, bez zbędnych elementów rozpraszających. Prawidłowe odpowiedzi uczeń może sprawdzić na tej stronie.

          Podręczniki mogą być używane przy realizacji programu zajęć szachowych projektu Polskiego Związku Szachowego „Edukacja przez szachy w szkole”, którego zakres tematyczny w pełni wyczerpują części 1 i 2. Część 3 wybiega poza ten zakres i wprowadza do samodzielnego uczenia się.

          Książki są dostosowane do dzieci  i dorosłych do nauki samodzielnej i na zajęciach zorganizowanych w klubach sportowych, ośrodkach kultury czy placówkach edukacyjnych. Zalecany minimalny wiek rozpoczęcia nauki wynosi 4 lata (z pomocą osoby dorosłej).

          Nauczyciel ma do dyspozycji sprawdziany i WSZYSTKIE materiały w formie elektronicznej (proszę o maila z adresem mailowym, na który mają być udostępnione materiały!), dzięki którym może wyświetlać na rzutniku lub tablicy interaktywnej każde ćwiczenie i wykonywać je z uczniami na lekcjach, przy pomocy łatwych narzędzi np. Paint. Pobieranie materiałów jest dozwolone, ale dzielenie się, drukowanie i kserowanie (nawet na własny użytek) jest zabronione, a własność intelektualna podlega ochronie (Art. 78 Ust. o prawie autorskim). Link do plików jest udostępniany bezpośrednio dla nauczyciela, po zakupie książek dla uczniów na zajęcia.

Łukasz Suchowierski:
– Licencjonowany Instruktor Szachowy Polskiego Związku Szachowego.
– Magister Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.
– Sędzia Szachowy (II k.) Polskiego Związku Szachowego.
– Pasjonat i zawodnik szachowy II kat. (ranking PZSzach 1800).
– Twórca autorskich programów zajęć szachowych i publikacji „Szachy w edukacji wczesnoszkolnej” oraz „Szachy w przedszkolu”.
– Autor wielu udanych i mniej udanych partii szachowych.
– Wieloletni praktyk nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych.
– Nauczyciel z powołania, uczeń z ciekawości.

MATERIAŁY NA RZUTNIK DLA NAUCZYCIELI!!!

Proszę pamiętać, o podaniu maila na który zostaną udostępnione materiały dla nauczyciela!

Prezentacja na pierwszą lekcję z młodymi szachistami, która powinna zrobić na nich dobre pierwsze wrażenie i zachęcić do dalszego poznawania przedmiotu. Niniejszy materiał można bezpłatnie pobierać, przerabiać na własne potrzeby i prezentować na zajęciach. Publikacja działa poprawnie na programie Power Point 2007 i nowszych, zawiera przejścia i animacje oraz tekst widoczny dla prezentera, który jest propozycją wypowiedzi na zajęciach.

        CENA DETALICZNA W SKLEPACH 25 zł, prowadzimy wyłącznie sprzedaż HURTOWĄ!

  •  Zamawiający hurtowo otrzymują rabat nawet 50%.

  • Do zakupu detalicznego polecamy wpisać w google tytuł książki – jest w wielu księgarniach 🙂

Zamówienia proszę składać na e-mail: lukasz@akademia-gambit.pl lub suhy92@o2.pl lub lukasz.suchowierski1@gmail.com (1 do 8)

Płatności wyłącznie przelewem. Faktura 14 dni.

Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.