NASZA SIEDZIBA

ROK SZKOLNY 2019/2020!

Zajęcia szachowe dla zawodników dla III-I kategorii (prowadzący Instruktor PZSzach Kacper Widelski):

TYMCZASOWO ODWOŁANE!!!

UWAGI:
1. Uczestnicy naszych zajęć grają na turniejach szachowych jako reprezentanci Szkoły Szachowej ,,Akademia Gambit” lub Klubu Stoczek45 Białystok albo jako uczniowie placówki oświatowej w której spełniają obowiązek szkolny (wyłącznie zawody szkolne np. liga).

2. Nie ma dodatkowych i ukrytych opłat typu ,,wpisowe” czy ,,na klub”. Nie wiążemy nikogo umową z dziwnymi ,,karami” za zerwanie. Jednak dopuszczamy możliwość zwiększenia czesnego dla osób, które lawirują pomiędzy różnymi szkołami i chcą się bawić we wpisywanie i wypisywanie co miesiąc.

3. Nie stosujemy odpisów za nieobecności i mamy stałe, miesięczne opłaty niezależnie od liczby zajęć, które przypadły na dany miesiąc. Respektujemy dni świąteczne (Państwowe i Religijne) i w te najważniejsze, ustawowo wolne, nie robimy zajęć.

4. Zajęcia trwają w trakcie roku szkolnego i w czasie ferii zimowych. Nie ma zajęć w trakcie wakacji.

5. Przestajemy naliczać należności w dniu pisemnej rezygnacji z zajęć (może być SMS-em lub mailem, byle z datą).

Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.